Rok 2006

Po raz pierwszy świętowaliśmy Pamiątkę Reformacji w gronie między-parafialnym. Oprócz miejscowych parafian z Legnicy oraz z Głogowa (chociaż tu miejscowych brzmi trochę dziwnie bo Legnicę od Głogowa dzieli odległość ok. 70 km, to jednak wierni Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego z tych terenów należą do jednej Parafii) w spotkaniu wzięli udział wierni z Jawora i Nowego Kościoła. Uroczyste nabożeństwo prowadzili księża: Dawid Mendrok, Tomasz Stawiak oraz Dariusz Madzia. Po nabożeństwie odbyło się spotkanie w salce Parafialnej, na którym można było się raczyć m. in. pysznymi ciastami oraz spędzić czas na licznych rozmowach, dyskusjach i wymianie doświadczeń.

ZMIANA GODZINY NABOŻEŃSTWA W GŁOGOWIE

Uprzejmie informujemy, że nastąpiła zmiana godziny najbliższego nabożeństwa w Głogowie. W niedzielę 12 listopada nabożeństwo odbędzie się o godz. 14.00.

Za zmiany serdecznie przepraszamy.